Team

Het team van De Binnenplaats bestaat uit:

Anneke OprelAnneke Oprel »

Psychosomatisch oefentherapeut (Mensendieck)
info@psychosomatiek-oprel.nl
tel. 06 48 337 438

José Rombouts »

GZ-psycholoog en kinder- en jeugdpsychotherapeut,
Infant Mental Health- specialist

info@psychologiepraktijkjoserombouts.nl
tel. 06 29 329 505

Jolande ZewusterJolande Zewuster »

GZ-psycholoog, Infant Mental Health-specialist, psychotherapeut i.o.
info@psycholoog-ede.nl
tel. 06 17 865 946

Grietje Tammenga »

(Kinder)Diëtist en mindfulnesstrainer
grietje@dietistenpraktijkgaia.nl
tel. 06 12 154 199

Annemijn Beekman»

Kinder(Diëtist)
annemijn@dietistenpraktijkgaia.nl
tel: 06 36 550 538

Alice Overweg »

Psychomotorisch Kindertherapeut
a.overweg@bewegingsmotief.nl
tel: 06 19 879 812

Iris Mak »

Haptotherapeut i.e en Beeldend Therapeut
haptotherapie@irismak.nl
tel. 06 40 738 847

Pim Verboom »

GZ-psycholoog en relatietherapeut
relatieengezin@gmail.com
tel. 06 25 524 958

Anne-Marie Mandemakers

Orthopedagoog en Infant Mental Health-specialist
anne-marie@kjpmandemakers.nl
tel. 06 10 219 483

Tineke de Backer »

Verloskundige en Lactatiekundige
ooievaarede@gmail.com
tel. 06 57 047 407

Edith te Hennepe »

Mindfulnesstrainer cat. 1 VMBN
edith@mindfulness-praktijk.nl
tel. 06 15 087 237

Fred van den Bos »

TaiJi, QiGong en meditatie begeleider
info@rustenbezinning.nl
tel: 06 13 335 834

Marion Stronks »

GZ-psycholoog
marion@marionstronks.nl
tel: 06 28 917 307

Simone van den Boogaart»

Yoga en QiGong docent
info@volgjenatuur.nu
tel: 06 49 919 068

Claudia Stormink »

GZ-psycholoog
tel: 06 19 582 703
mail@claudiastormink.nl

Jannicke Sijbrandij »

HypnoBirthing® docent, doula, zwangerschaps/geboortecoach en Spinning Babies® Certified Parent Educator
info@bundeltjeliefde.nl
tel: 06 24 550 901